Строительство домов - строительная бригада

Авторський дизайн
інтер'єру

Строительство домов - строительная бригада

Ремонт квартир та будинків
«під ключ»

Строительство домов - строительная бригада

Будівельні роботи

Повний
цикл нашої
роботи
Stroy House - це професійні ремонти квартир, будинків та офісних приміщень в Одесі. Ми виконуємо повний цикл робіт: від дизайн-проекту до оздоблення та меблювання.

Ремонт квартир

Детальніше

Ремонт будинків

Детальніше

Ремонт офісів

Детальніше

КІЛЬКА СЛІВ ПРО STROY HOUSE

Компанія Stroy House вже 4 роки втілює в реальність мрії про ідеальний будинок. Ми займаємося дизайном, ремонтними роботами та будівництвом.

Ретельний підбір професіоналів, контроль кожного етапу робіт та авторський нагляд від дизайнерів за проектом дозволяють нам справлятися навіть із найскладнішими завданнями.

Ми готові надати Вам саме той сервіс, який Вам потрібний. У своїй роботі ми використовуємо сучасні методи ремонтно-будівельних робіт із застосуванням найновішого обладнання та будівельних матеріалів від перевірених постачальників.

Ремонт під ключ Одеса компанія
advantage icon3

Суворо дотримуємося договірних термінів

advantage icon3

Даємо повну гарантію на 5 років

advantage icon3

Закріплюємо роботу актами прийому-передачі

advantage icon3

Фіксуємо бюджет на етапі укладання договору

advantage icon3

Використовуємо лише якісний матеріал

advantage icon3

Ведемо повну звітність використовуваного матеріалу

Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Дизайн квартири та ремонт під ключ

Stroy House – це ремонтно-будівельна компанія, яка співпрацює з провідними дизайнерами. Відгуки наших клієнтів – головне підтвердження того, що ми рухаємось у потрібному напрямку.

sertificate 2

Дизайн проект та ремонт квартири під ключ ЖК «8 Перлина»

Stroy House – це ремонтно-будівельна компанія, яка співпрацює з провідними дизайнерами. Відгуки наших клієнтів – головне підтвердження того, що ми рухаємось у потрібному напрямку.

Відгуки клієнтів

Построили коттедж примерно 150 м2 Качеством работы, я доволен, более чем, по срокам все выдержали. Среди положительных моментов: 1) Руководитель фирмы периодически сам посещал проект, для контроля и корректировок и поскольку он профессиональный строитель с большим опытом, это очень помогало в решении проблем явных и неявных. 2) Очень профессиональная бригада строителей. 3) Большой опыт строительства и как следствие качество работ.
Сергей
Дивитись всі відгуки

Ми намагаємося для вас

Stroy House – це професійний ремонт квартир, будинків та офісних приміщень в Одесі.

Спеціалісти компанії Stroy House допоможуть Вам у реалізації монтажно-будівельних робіт будь-якої складності та масштабів. Швидко та якісно допоможуть зробити капітальний чи косметичний ремонт квартири в Одесі, будинку, офісного чи комерційного приміщення.

В компанії Stroy House працюють тільки професіонали з багаторічним досвідом, які з року в рік підвищують свій рівень знань та майстерності за допомогою різноманітних тренінгів та семінарів. Ми уважно стежимо за світовими тенденціями дизайну та ремонтно-будівельних робіт, тому у своїй роботі ми використовуємо лише високоякісні та чисті будівельні матеріали, і лише сучасний підхід до вирішення поставлених нам завдань. Ми несемо повну відповідальність за результати виконаних робіт, а також за ефективне використання наданих нам засобів та ресурсів.

МИ НЕ ГОВОРИМО, МИ — РОБИМО!

Ви можете дізнатися вартість ремонтно-будівельних робіт в Одесі та Україні, переглянувши прайс-лист на обробку квартир, будівельних робіт та 8 на нашому сайті. Також Ви можете викликати спеціаліста компанії Stroy House для виміру та розрахунку обсягів необхідних робіт, обговорення деталей та підписання договору. Просто зателефонуйте за номером, і наш майстер проконсультує Вас з усіх питань, що Вас цікавлять!

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена