Поклейка шпалер

Поклейка шпалер Одеса
-10% на ремонтні роботи від Stroy House

Поклейка шпалер в Одесі

Нам усім здається, що ми вміємо клеїти шпалери, але, насправді, процес поклейки своїми руками обертається тривалим процесом, з'ясування деталей в інтернеті, отримання порад від родичів, друзів та знайомих, навчання на власних помилках, витрачання часу, нервів і сил.

Є більш легкий, швидкий та зручний спосіб отримати стіни Вашої квартири чи будинку в шпалерах того кольору та фактури, який Вам подобається – замовте поклейку шпалер в нашій компанії!

У будь-який день у нас є та кількість досвідчених фахівців, яка Вам потрібна. Вони оглянуть Ваше приміщення, дадуть свої рекомендації щодо вибору розмірів, кольору та фактури шпалер, їх необхідної кількості. Вони якісно та швидко видалять старі шпалери та поклеять нові у найкоротші терміни у той час, який зручно саме Вам.

Для коректного розрахунку вартості поклейки шпалер зв'яжіться з нами по телефону – ми будемо раді відповісти на Ваші запитання.

Корисні поради

Вибір малюнка та кольору шпалер – важлива складова дизайну Вашої квартири чи будинку, тому що Вам доведеться жити з цією кольоровою гамою наступні роки. При цьому необхідно пам'ятати невеликі дрібниці, які допоможуть зробити правильний вибір:

  • Для стін вибирають шпалери, базова тональність яких збігається з основними кольорами кімнати, але які при цьому мають додатковий малюнок та деталі, що акцентують;
  • В окремих випадках стіни крім шпалер прикрашають іншими деталями – накладними панелями, художні панно та інше;
  • Слід пам'ятати, що шпалери з активним малюнком у маленькій кімнаті зменшують візуально простір;
  • Якщо Ви хочете візуально збільшити висоту кімнати, то Вам потрібні шпалери з вертикальними смугами, а якщо ширину – з широкими поперечними смугами;
  • Навпаки, якщо стоїть на меті візуально зменшити висоту кімнати – зупиніть свій вибір на шпалерах з великими малюнками, а ширину – на шпалерах яскравих кольорів з масивними принтами;
  • Добре виглядають шпалери, які поєднуються із забарвленням штор, покриттям для підлоги, меблів. У цьому під поєднанням слід розуміти повну ідентичність кольорів.
sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист на поклейку шпалер в Одесі

Послуги та ціни Одиниці
Вимірювання
приміщення
Комерційні
приміщення
Житлові
Поклейка шпалер м2,м/п
100-120 грн
150 грн

Дизайн квартири та ремонт під ключ

Stroy House – це ремонтно-будівельна компанія, яка співпрацює з провідними дизайнерами. Відгуки наших клієнтів – головне підтвердження того, що ми рухаємось у потрібному напрямку.

sertificate 2

Дизайн проект та ремонт квартири під ключ ЖК «8 Перлина»

Stroy House – це ремонтно-будівельна компанія, яка співпрацює з провідними дизайнерами. Відгуки наших клієнтів – головне підтвердження того, що ми рухаємось у потрібному напрямку.

Відгуки клієнтів

Заказывали поклейку обои и монтаж плитки в квартире с чистовой отделкой (новострой) на 3 комнаты, кухню, ванную плюс коридор.
Справились отлично, осталась довольна выполненной работой, жалею только, что поздно обратилась и полы делали частники
Вера
Дивитись всі відгуки

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена