Укладання паркету

Укладання паркету Одеса
-10% на ремонтні роботи від Stroy House

Особливості укладання паркету

В останні роки паркет є одним з найпопулярніших покриттів підлоги. Це пов'язано з тим, що паркет – це натуральне, естетичне, довговічне покриття, що служить відмінною теплоізоляцією для підлоги.

Однак необхідно розуміти, що всі ці властивості Ваша підлога буде мати, тільки якщо роботи з укладання паркету виконані технологічно правильно. Виконати правильний монтаж паркету – справа, що вимагає великого досвіду та професіоналізму.

Укладання паркету в Одесі виконується фахівцями компанії Stroy House, які мають багаторічний досвід виконання таких робіт.

Технологія укладання залежить від виду вибраного паркету:

  • залежно від кольору та типу використаного дерева (дуб, ясен, бук та ін.);
  • залежно від конструкції та призначення (штучний паркет та ін.).

Незважаючи на відмінності в технології, існують загальні правила монтажу паркету:

  1. Монтаж здійснюється лише на рівну підготовлену поверхню. Для цього в приміщенні попередньо робиться стяжка та укладання;
  2. Підготовлена ​​поверхня повинна відповідати потрібним показникам сухості та вологості. Крім поверхні підлоги також необхідно врахувати загальну вологість у приміщенні та рівень вологості його стін;
  3. Перед монтажем паркету необхідно кілька днів потримати його в цьому приміщенні для того, щоб матеріал адаптувався до умов;
  4. Монтаж паркету на підлогу здійснюється лише після виконання всіх оздоблювальних робіт у приміщенні.

Чому саме ми?

Укладання паркету вимагає індивідуального підходу – це продиктовано багатством матеріалів, з яких виготовлений паркет, його високою вартістю, характеристиками приміщення та іншими факторами.

На перший план при здійсненні цих робіт виходить кваліфікація укладачів та їх досвід виконання таких робіт – всі ці якості мають фахівці компанії Stroy House.

Ми не просто виконаємо роботи з монтажу Вашого паркету – ми виконаємо весь комплекс будівельних робіт з обробки приміщення за найдемократичнішими цінами на найвищому рівні якості, за найстисліші терміни та надамо Вам гарантію на всі види виконаних робіт.

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист на монтаж паркетної дошки в Одесі.

Послуги та ціни Одиниці
Вимірювання
приміщення
Комерційні
приміщення
Житлові
Підготовка підлоги (вирівнювання поверхні) м2
-
-
Зачищення підлоги + ґрунтовка м2
85 грн
90 грн
Укладання паркетної дошки м2
290 грн
320 грн

Дизайн квартири та ремонт під ключ

Stroy House – це ремонтно-будівельна компанія, яка співпрацює з провідними дизайнерами. Відгуки наших клієнтів – головне підтвердження того, що ми рухаємось у потрібному напрямку.

sertificate 2

Дизайн проект та ремонт квартири під ключ ЖК «8 Перлина»

Stroy House – це ремонтно-будівельна компанія, яка співпрацює з провідними дизайнерами. Відгуки наших клієнтів – головне підтвердження того, що ми рухаємось у потрібному напрямку.

Відгуки клієнтів

Заказывали у Stroy House ремонт квартиры по пакету Премиум. Остались очень довольны, особенно муж, так как думал, что моя затея выльется ему в крупную сумму, а оказалось все очень даже экономно, по смете без лишних затрат и вложений сверх необходимого.
Дизайнер поработала очень хорошо, продумала все до мелочей, начиная от лепнины на потолке и заканчивая ручками на дверях. Паркетная доска просто великолепная, я такую еще нигде не встречала. Мозаика в ванной просто неймоверная, выходить не хочется.
Эльвира
Дивитись всі відгуки

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена