Укладання ламінату

Укладання ламінату Одеса
-10% на ремонтні роботи від Stroy House

Монтаж ламінату - особливості робіт

Компанія Stroy House пропонує Вам монтаж ламінату в Одесі за доступними цінами. Настил ламінату на підлогу перетворює його на красивий, нешкідливий та стильний елемент інтер'єру Вашої квартири чи офісу.

Установку ламінату можна розділити на кілька стадій:

  • Вирівнювання підлоги. На цій стадії фахівці компанії оцінять стан Вашої підлоги та визначать комплекс робіт із надання його поверхні рівного вигляду. Для бетонних підлог може знадобитися нова стяжка, а для старих дерев'яних підлог може бути необхідна повна або часткова заміна дощок та їх шліфування.
  • Ізоляція вирівняної поверхні підлоги. На цій стадії підлога покривається ізоляційним матеріалом. Як такий матеріал може бути пробкове покриття, плівка або спінений ПВХ.
  • Укладання ламінату. Роботи з укладання виконуються кращими спеціалістами компанії Stroy House, які досконало знають технологію і мають багаторічний досвід виконання подібних робіт. Монтаж порогів та плінтусів.

Правильно укладена підлога з ламінату не пропускає воду, не скрипить, не має щілин та зазорів на стиках.

Як вибрати ламінат?

Весь ламінат ділитися на класи за характеристиками зовнішнього шару, насамперед – зносостійкість. Найчастіше на ринку зустрічається ламінат 31-34 класів. 31 та 32 класи ламінату ідеально підходять для житлових приміщень, а 33 та 34 клас застосовуються для громадських місць – торгові центри, кафе, ресторани, готелі, кінотеатри та ін.

Для визначення відповідного саме Вам класу необхідно визначити – де Ви хочете його укласти. Якщо це кухня, то потрібний 33 клас. Для ванної кімнати потрібний вологостійкий ламінат на основі ПВХ плит.

Також значення має товщина ламінату – зазвичай, вона становить від 5 до 12 мм. Товстіший ламінат міцніший, але дорожчий. Іноді товстим ламінатом ховаються нерівності підлоги, проте економічніше зробити якісну стяжку та використовувати тонкий ламінат. Якщо ж Ви плануєте систему «теплої» підлоги, то Вам необхідний тонкий ламінат, тому що товстий повільно прогріватиметься.

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист на монтаж ламінату в Одесі.

Послуги та ціни Одиниці
Вимірювання
приміщення
Комерційні
приміщення
Житлові
Підготовка підлоги (вирівнювання поверхні) м2
-
-
Зачищення підлоги + ґрунтовка м2
85 грн
90 грн
Укладання ламінату м2
90 грн
110 грн

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена