Ремонт стелі

Ремонт стелі Одеса
-10% на ремонтні роботи від Stroy House

Ремонт стелі в Одесі

Коли ми входимо в будь-яке приміщення, то одне з перших, що впадає в око – це стеля. Багато в чому наше ставлення до інтер'єру кімнати формується зовнішнім виглядом стелі. Саме тому зовнішній вигляд стелі такий важливий, але рано чи пізно нам доводиться виконувати її повний чи частковий ремонт. Його можна виконати самостійно – витративши свій час та сили.

Або заощадити та найняти професіоналів – фахівців компанії Stroy House. Так Ви не тільки заощадите сили та час, але часто навіть свої гроші – Вам не доведеться двічі закуповувати матеріали для виправлення власних помилок.

Наші дизайнери допоможуть Вам вибрати оптимальну конструкцію, матеріал, колір та фактуру поверхні. Ми демонструємо індивідуальний підхід до кожного клієнта на всіх стадіях виконання робіт та використовуємо лише найсучасніші технології, матеріали та інструменти. Більше того, ми чітко враховуємо всі технічні умови та виконуємо завдання у визначений термін.

Компанія Stroy House - ми робимо все від ремонту стелі до комплексного ремонту квартири.

Корисні поради

Перш ніж приступити до ремонту стелі, її необхідно очистити від старого покриття. Якщо ремонт виконується в новому приміщенні після будівельників, цей етап можна пропустити, але в старому приміщенні демонтажні роботи стелі – це важливий етап, від якого залежить її подальший зовнішній вигляд.

Після очищення настає етап нанесення нового покриття. Широкий вибір матеріалів дозволяє кожному замовнику втілити будь-яку фантазію у життя.

Основними видами покриття є:

  • Побілка – найстаріший, традиційний вид, який мало застосовується у житлових приміщеннях сьогодні;
  • Фарбування водоемульсійною фарбою;
  • Обклеювання стелі шпалерами;
  • Підвісна стеля;
  • Натяжна стеля.

Фарбування стелі та обклеювання його шпалерами є досить простими методами, але багатство матеріалів на ринку дозволяє створити дизайнерський об'єкт навіть за допомогою таких матеріалів.

Підвісні стелі – це каркасні конструкції на основі панелей із гіпсокартону, дерева, дзеркал, пластику та інших матеріалів.

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист на ремонт стелі в Одесі

Послуги та ціни Одиниці
Вимірювання
приміщення
Комерційні
приміщення
Житлові
Шпаклівка м2,м/п
130 грн
140 грн
Штукатурка стелі до 2см м2,м/п
115 грн
125 грн

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена