Монтаж рейкових стель

Монтаж рейкових стель Одеса
-10% на ремонтні роботи від Stroy House

Що таке рейкова стеля?

Рейкова стеля – це вид підвісних стель, що складається із системи вузьких рейок та підвісної конструкції, яка служить для їх кріплення.

Існує два основних типи рейкових стель – відкритого та закритого типів. При відкритому типі рейкових стель, рейки кріпляться у конструкції на відстані один від одного так, що між ними залишаються щілини. Щілини можуть бути надалі закриті вставками, а можуть і не закриватися. У такому випадку вони служать для кращої вентиляції приміщення і не затримують конденсат в просторі стель. Зазвичай такий тип стель використовується в приміщеннях великої висоти, тому що в цьому випадку в щілини не видно комунікації та дефекти стелі. Для закритого типу рейкових стель характерний монтаж рейок впритул одна до одної.

Рейки виготовляються із пластику чи металу, сталі чи алюмінію. Найуніверсальнішим і найпоширенішим матеріалом рейок є саме алюміній – він не схильний до корозії, легкий, міцний і вологостійкий метал.

Якщо Вас зацікавив монтаж стелі в Одесі – зверніться до нас! Тільки в компанії Stroy House Ви отримаєте повний комплекс робіт із встановлення рейкової стелі, прокладання стельових комунікацій та світлової системи з гарантією якості та термінів виконання робіт.

Переваги і недоліки рейкових стель

Перед тим, як зупинити свій вибір на рейковій конструкції стелі, необхідно зважити всі переваги і недоліки такої конструкції.

Переваги:

 • Простота монтажу;
 • Приховують дефекти стелі;
 • Пожежобезпечні та вологостійкі;
 • Не вимагають спеціального догляду;
 • Багатий вибір кольорів, матеріалів, розмірів панелей
 • Надійність – до 50 років термін служби;
 • Естетичність дозволяють втілити будь-яке дизайнерське рішення в приміщенні.

Недоліки:

 • Рейкові стелі знижують висоту кімнати. Для того, щоб візуально виправити цей дефект краще вибирати глянцеві панелі, які відображатимуть у собі кімнату;
 • Цілісний демонтаж - якщо Ви вирішите внести зміни або окремі деталі в конструкцію стелі, то це можна буде здійснити тільки демонтаж всієї стелі.
 • sertificate 2
  Наші проекти
  Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

  Прайс лист на монтаж рейкових стель в Одесі

  Послуги та ціни Одиниці
  Вимірювання
  приміщення
  Комерційні
  приміщення
  Житлові
  Шпаклівка м2,м/п
  130 грн
  140 грн
  Монтаж гіпсокартону м2,м/п
  145 грн
  165 грн

  Безкоштовний виклик майстра

  +38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
  м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
  -------------------------------

  Оставить заявку

  Заявка відправлена