Заливання фундаменту

Заливка фундаменту Одеса

Фундамент в одесі під ключ

Від якості фундаменту, що є нижнім конструктивним елементом будь-якої конструкції, залежить надійність і безпека будівель. Не випадково, довіряти фундамент під будинок можна лише кваліфікованим спеціалістам, які мають необхідні навички та практичний досвід подібних робіт. Заливка фундаменту - процес трудомісткий, тому що слід врахувати багато факторів, які можуть вплинути на міцність опорної частини всієї будови, яка повинна нести всі конструктивні елементи будівлі.

До того ж високоякісний фундамент повинен перешкоджати можливим несприятливим наслідкам і явищам, як розтріскування стін, перекоси отворів, нерівномірних просадок будівлі та інших пошкоджень нового будинку. Будівельники фірми в Одесі готові виконати всі види фундаменту під ключ ціна яких буде значно нижчою, ніж у конкурентів. Будівництво фундаменту виконується за найновішими технологіями, із застосуванням передового обладнання та техніки. Під час роботи дотримуються всі встановлені будівельні норми та вимоги до безпечної експлуатації будівель, тому проектування фундаменту в Одесі під ключ виконується із запасом міцності, що дорівнює 30-40%. Розцінки на фундамент можна знайти у прайсі на сайті компанії «Stroy Housе» (зазначена ціна фундаменту за куб).

Види та особливості монтажу фундамент

Залежно від того, який об'єкт нерухомості планується зводити, вибирається вид нижнього конструктивного елемента. Підібрати оптимальний варіант фундаменту під ключ слід з урахуванням конструкції та інших важливих нюансів. Найпоширенішими модифікаціями фундаменту під ключ ціна яких залежить від площі будівлі, використовуваної технології та відповідно, обсягу робіт, є:

  • Стрічковий фундамент (монолітний та збірний).
  • Бетонний.
  • Плиточний.
  • Плаваючі.
  • Стовпчастий.
  • Буронабивний.
  • Заливання.

Замовити заливку фундаменту ціна якої невисока, можна у менеджерів компанії «Stroy Housе», зв'язавшись з якими можна уточнити попередню вартість фундаменту і терміни виконання робіт.

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист на заливку фундаменту

Послуги та ціни
Копка вручну (земля, пісок)
700 грн/м3
Копка екскаватором
7000 грн/зміна
Влаштування піщаної подушки
140 грн/м.п
Заливка бетону (фундамент)
1800 грн/м3
Виготовлення бетону вручну
1900 грн/м3

Дизайн проект та ремонт квартири під ключ ЖК «Гольфстрім»

Ми шукаємо підходи до кожного клієнта, щоб втілити у реальність усі ваші ідеї та мрії. Ремонт стане вашим улюбленим заняттям після співпраці із компанією Stroy House.

Відгуки клієнтів

Необходим был качественный бетонный фундамента под дачный дом. Работы были выполнены быстро и качественно. При этом стоимость услуг оказалась даже меньше, нежели мы планировали. Спасибо за профессионализм и демократичные цены!
Анатолий
Дивитись всі відгуки

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена