Монтаж гіпсокартону

Монтаж гіпсокартону Одеса

Обшивання стін гіпсокартоном

Оздоблення стін гіпсокартоном дозволяє не тільки вирівняти їхню поверхню, але й надати їм цікавий, індивідуальний профіль. Однак необхідно пам'ятати, що вирівнювати стіни гіпсокартоном доцільно для великих приміщень, тому що цей метод забирає багато об'єму приміщення.

Компанія Stroy House має багатий досвід виконання всіх типів робіт із монтажу гіпсокартону. Фахівці компанії використовують як каркасний, так і безкаркасний метод кріплення листів гіпсокартону.

Без каркасний методу використовується для гладких, рівних стін. При цьому гіпсокартон клеїться чи кріпиться безпосередньо до її поверхні.

Каркасний метод є найбільш оптимальним методом, що дозволяє кріпити гіпсокартон без підготовки поверхні стін. При цьому методі до поверхні стіни кріпляться стійки, які зміцнюються перемичками зі стельового профілю. Таким чином, між поверхнею стіни та гіпсокартоном залишається вільний простір, у який можна «заховати» всі нерівності стіни, вентиляційні відводи, дроти та інші комунікації. У випадках, коли необхідно провести додаткове утеплення стін приміщення, простір між стіною та гіпсокартоном може бути заповнений утеплювачем на основі мінеральної вати.

Монтаж гіпсокартону - комплексний підхід від Stroy House

Потрібно розуміти, що роботи з гіпсокартоном є лише проміжним етапом будівельних робіт. До і після нього необхідно проводити роботи з видалення існуючого покриття стін, прокладання комунікацій, утеплення, шпаклювання поверхні гіпсокартонних плит, їх подальшого фарбування або поклейки шпалер. Всі ці роботи вимагають комплексного підходу, який найкраще може зробити одна будівельна компанія.

Компанія StroyHouse має багатий досвід здійснення будівельних та оздоблювальних робіт на ринку Одеси. Ми здійснюємо весь комплекс супроводу об'єктів від розробки дизайнерського рішення до здачі об'єкта «під ключ».

Якщо Ви замовляєте роботи у нас – Ви зможете отримати готовий об'єкт і не відчувати подальших труднощів з визначенням, хто саме з підрядників неякісно виконав свою роботу.

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист на монтаж гіпсокартону

Послуги та ціни Одиниці
Вимірювання
приміщення
Комерційні
приміщення
Житлові
Монтаж гіпсокартону м2,м/п
145 грн
165 грн
Монтаж перегородок із гіпсокартону + шумоізоляція м2,м/п
265 грн
290 грн
Влаштування швів гіпсокартону м/п
55 грн
60 грн

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена