Малярні роботи

Малярні роботи Одеса
-10% на ремонтні роботи від Stroy House

Послуги маляра в Одесі

Малярні роботи - це комплекс робіт, які виконуються перед чистовою обробкою. Перед нашими малярами ми ставимо завдання ретельно обробити кожен сантиметр поверхні стіни, стелі, укосу або іншого елементу Вашого майбутнього інтер'єру. По завершенню малярних робіт Ви отримуєте чіткі кути та рівні поверхні там, де цього потребують меблі та подальше оздоблення квартири.

Важливо пам'ятати

Слід також відзначити, що далеко не завжди потрібно досягати ідеальних прямих кутів на стиках стін. Іноді можна заощадити відчутну суму грошей без шкоди майбутньому інтер'єру та візуальному сприйняттю приміщення. Наші фахівці завжди обговорюють ці моменти з Вами та надають повну інформацію, щоб Ви могли розподілити свої кошти з максимальною ефективністю.

Як результат - Ви отримуєте ідеальні поверхні там, де це дійсно необхідно, і не викидаєте гроші на вітер.

Якісно виконані малярські роботи у вашому житлі є запорукою гарного ремонту. Пропонуємо Вам переглянути виконані нами проекти, перейшовши на сторінку «портфоліо ремонтних робіт».

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист на малярські роботи

Послуги та ціни Одиниці
Вимірювання
приміщення
Комерційні
приміщення
Житлові
Фарбування м2,м/п
80 грн
90 грн
Фарбування кордонів різних кольорів м/п
55 грн
60 грн
Фарбування багету м/п
70 грн
80 грн

Дизайн квартири та ремонт під ключ

Stroy House – це ремонтно-будівельна компанія, яка співпрацює з провідними дизайнерами. Відгуки наших клієнтів – головне підтвердження того, що ми рухаємось у потрібному напрямку.

sertificate 2

Дизайн проект та ремонт квартири під ключ ЖК «8 Перлина»

Stroy House – це ремонтно-будівельна компанія, яка співпрацює з провідними дизайнерами. Відгуки наших клієнтів – головне підтвердження того, що ми рухаємось у потрібному напрямку.

Відгуки клієнтів

Красили фасад бизнес центра на таирова, справились отлично в оговоренный срок. Материалы подобрали хорошие, устойчивые к погодным условиям.
Советую!
Илона
Дивитись всі відгуки

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена