Кладочні роботи

Кладочні роботи Одеса

Кладка стін

Компанія Stroy House приймає замовлення на мурування стін в Одесі – роботи можуть бути здійснені в будь-якому обсязі, незалежно від виду об'єкту. Досвідчені майстри фірми зможуть досить швидко та якісно здійснити необхідні роботи з кладки перегородок в Одесі. При цьому вартість послуг приємно здивує своєю демократичністю.

На сьогодні на ринку нерухомості Одеси великою популярністю користуються квартири з вільним плануванням. Купуючи таке житло, людина може сама розпланувати планування, і позначити призначення кожної кімнати.

Свобода вибору власника такої квартири може бути трохи обмежена лише необхідністю прив'язки загальним комунікаційним мережам. Першою виконується кладка стін та перегородок: якщо йдеться про кладку міжкімнатних перегородок, цілком достатньо товщини 120 мм (в «півцеглини»), а для зовнішніх стін, роботи виконуються відповідно до вимог клієнта (залежно від необхідного рівня тепло- та звукоізоляції) . При цьому компанія гарантує, що стіна буде виконана строго вертикально і матиме абсолютно рівну площину - кладку зовнішніх стін виконують виключно досвідчені аси будівельної справи. Це дозволить надійно розмістити на стіні будь-які шафи та полиці.

Особливості кладки стін перегородок і вартість робот

Виконуючи капітальний ремонт або займаючись зведенням котеджу, оптимально звернутися до ТОВ Stroy Housе та замовити кладку стін будинку. Це пов'язано з тим, що вартість кладки стін невисока, тому що захід не можна віднести до найскладніших будівельних робіт. При цьому складно знайти нормальну альтернативу кладці перегородок і стін конструкцій.

Серед видів перегородок, розрізняють на:

  • цегляні;
  • з пористого бетону або склоблоків;
  • із гіпсолітових плит.

Всі вищевказані матеріали наділені різними технічними характеристиками, але обєднуючим їх фактором є постійний процес - кладка стін. Виконуючи роботи, будівельники фірми використовують різноманітні технології. Але результат завжди один - якісна, рівна, безпечна стіна, що відрізняється хорошими звукоізоляційними властивостями.

Вартість кладки перегородок залежатиме від обсягу, складності будзаходів та використаних технологій. Найчастіше, кладка перегородок вартість роботи розраховується по кубічних метрах або з ціни кладки однієї цегли.

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист кладочні роботи

Послуги та ціни
Кладка стін (цегла)
400 грн/м3
Кладка стін (газобетон)
320 грн/м3
Кладка стін (ракушняк)
900 грн/м3
Кладка перегородок (цегла)
700 грн/м2
Кладка перегородок (газобетон та ракушняк)
320 грн/м2

Дизайн проект та ремонт квартири під ключ ЖК «Гольфстрім»

Ми шукаємо підходи до кожного клієнта, щоб втілити у реальність усі ваші ідеї та мрії. Ремонт стане вашим улюбленим заняттям після співпраці із компанією Stroy House.

Відгуки клієнтів

Заказал работы по кладке стен. Выполнили безупречно и быстро. Спасибо
Олег
Дивитись всі відгуки

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена