Укладання плитки

Укладання плитки Одеса

Особливості укладання плитки

Сучасний будівельний ринок характеризується багатством вибору розмірів керамічної плитки та кольорової гами візерунків. Все це робить плитку найпопулярнішим для споживача матеріалом. Плитку використовують у найрізноманітніших місцях інтер'єру – на кухні, у ванній, у передпокої, на стінах та на підлозі.

Укладання плитки – складний процес, що вимагає спеціальних знань, професіоналізму та великих витрат часу і сил. В результаті проведених робіт замовник отримує технологічно правильно укладену поверхню плитки, яка служитиме довго і радуватиме око не одного покоління мешканців квартири або будинку.

Вся робота з укладання плитки складається з кількох етапів. Перший етап є підготовчим - під час цього етапу основа для укладання плитки очищається від сміття, пилу та забруднень. Далі основа покривається ґрунтовкою і клеїться рейка.

У ході другого етапу на підготовлену поверхню наноситься клей та укладається плитка.

На третьому етапі шви між плитками заповнюються затирочною сумішшю та з поверхні плитки видаляються бруд і залишки клею.

Чому варто замовити укладання плитки в компанії Stroy House?

Компанія Stroy House має в штаті досвідчених фахівців, які не один рік займаються укладанням плитки та володіють всіма необхідними навичками. Вони мають знання, що дозволяють виконати укладання не тільки на бетонну або цегляну основу, але і на гіпсокартон і дерево.

Усі співробітники мають необхідні для роботи інструменти та обладнання. Наші спеціалісти виконають роботу не лише якісно, ​​а й швидко та акуратно.

У разі потреби у нас є досвідчені майстри-сантехніки, які зможуть приховати всі труби у ванній або на кухні в процесі укладання так, щоб їх не було видно, але й щоб до них був можливий постійний доступ. Тільки в компанії Stroy House Ви отримаєте найвигіднішу цінову пропозицію за найвищої якості виконаних робіт. Ми допоможемо Вам у виборі розмірів плитки та підрахунку необхідної кількості витратних матеріалів.

Вам потрібно укласти плитку?

Довірте цю справу професіоналам – зверніться до компанії Stroy House!

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист на плиткові роботи

Послуги та ціни Одиниці
Вимірювання
приміщення
Комерційні
приміщення
Житлові
Укладання плитки (підлога, стіни від 20*20) м2,м/п
325 грн
360 грн
Підрізування плитки під 45* м/п
225 грн
250 грн
Вирізка отворів у плитці шт
75 грн
100 грн
Підготовка під мозаїку м2,м/п
110 грн
140 грн
Укладання мозаїки м2,м/п
450 грн
700 грн

Дизайн проект та ремонт квартири під ключ ЖК «Гольфстрім»

Ми шукаємо підходи до кожного клієнта, щоб втілити у реальність усі ваші ідеї та мрії. Ремонт стане вашим улюбленим заняттям після співпраці із компанією Stroy House.

Відгуки клієнтів

Спасибо за ремонт ванной комнаты, сделали на все 100%. Плитка положена отменно, стык в стык, отдельный плюс за качественный герметик и затирку.
Игорь
Дивитись всі відгуки

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена