Стяжка підлоги

Стяжка підлоги Одеса

Особливості стяжки підлоги

Вам потрібна рівна підлога в кімнаті чи приміщенні? Як це зробити? Яка підлога потрібна? Скільки знадобиться матеріалів? Як швидко я зможу це зробити?

Відповіді на ці запитання можна шукати в інтернеті, у друзів, знайомих, у книгах. А можна зробити ще простіше та швидше – замовити стяжку підлоги у компанії Stroy House!

Заливка підлоги - трудомісткий процес, що вимагає знання технології. Адже переробляти потім свою неправильно зроблену роботу не хочеться!

По-перше, необхідно очистити підлогу від залишків старого покриття, сміття, бруду. Поверхня не повинна мати великих пагорбів та западин, тому що надалі це може значно ускладнити заливання підлоги.

По-друге, потрібно виконати роботи з гідроізоляції поверхні та її адгезивності з новим шаром стяжки.

По-третє, підготовлену поверхню потрібно точно виміряти на наявність перепадів та нахилів поверхні. Наприкінці цього на поверхні підлоги виставляються маяки під заливку.

Після цього здійснюється безпосередньо стяжка підлоги. Зазвичай при цьому використовується цементно-піщана суміш із добавками. Її можна приготувати самостійно або купити готову та розвести водою у потрібній пропорції. Якщо потрібно, то після висихання поверхню можна залити другим шаром для підвищення рівня або усунення дефектів.

Види стяжки підлоги

Залежно від параметрів підлоги існує кілька видів заливки:

  • Заливка з використанням керамзиту - вона застосовується, якщо підлога має дуже великі перепади по висоті, на поверхні підлоги проходять труби або потреба утеплення підлоги. У такому випадку на підлогу висипається шар керамзиту, який заливається піщано-цементною сумішшю.
  • Заливка піщано-цементною сумішшю - вона застосовується, якщо перепади по висоті підлоги невеликі.
  • «Суха» заливка підлоги на основі керамзитової крихти – це найчистіша і найшвидша заливка підлоги.
  • «Напівсуха» заливка – це заливка підлоги напівсухою піщано-цементною сумішшю. При цьому підлога покривається додатковим шаром, що надає йому міцність.

Вибір конкретного виду заливки залежить від особливостей будівельного об'єкту та побажань замовника.

Наші фахівці із задоволенням проконсультують Вас та допоможуть вибрати оптимальний варіант.

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист на ремонт підлоги в Одесі

Послуги та ціни Одиниці
Вимірювання
приміщення
Комерційні
приміщення
Житлові
Підготовка підлоги (вирівнювання поверхні) м2
-
-
Зачищення підлоги + ґрунтовка м2
85 грн
90 грн
Стяжка підлог (самовірівнюючою сумішшю) м2
125 грн
140 грн

Дизайн проект та ремонт квартири під ключ ЖК «Гольфстрім»

Ми шукаємо підходи до кожного клієнта, щоб втілити у реальність усі ваші ідеї та мрії. Ремонт стане вашим улюбленим заняттям після співпраці із компанією Stroy House.

Відгуки клієнтів

Реанимировали двушку в хрущевке, сделали все отменно, отдельное спасибо за потолки и стены — они никонец то ровные и без трещин.
Виталий
Дивитись всі відгуки

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена