Вирівнювання підлоги

Вирівнювання підлоги Одеса
-10% на ремонтні роботи від Stroy House

Вирівнювання підлоги в квартирі або будинку

Вирівнювання підлоги в квартирі або будинку - необхідний і важливий етап перед укладанням підлогового покриття. Саме від цього етапу залежить те, чи підлога служитиме Вам довго, надійно або вимагатиме швидкого ремонту.

Перед вирівнюванням підлоги поверхню слід очистити від старого покриття, бруду та сміття. Потім поверхня підлоги ретельно вимірюється і виставляються «маяки», які є рівнями-орієнтирами при заливанні. Після цього поверхня підлоги заливається цементним розчином, який ретельно вирівнюється. Якщо Ви хочете укласти на підлогу ковролін або лінолеум, то поверх такої стяжки після її висихання потрібно залити так звану «наливну» підлогу – покриття товщиною 5-7 мм.

Незважаючи на простоту процедури, цей етап ремонту підлоги вимагає великого досвіду в проведенні таких робіт. Перш за все це стосується ретельного вибору рівня заливки, який залежить від матеріалу фінішного покриття підлоги. Крім того, різні типи матеріалів можуть вимагати різних видів стяжки – для стяжки під паркет, наприклад, можна використовувати і сухий, і комбінований вид, а для стяжки під плитку чудово підходить наливний вид цементно-піщаної суміші.

Замовити вирівнювання підлоги в нашій компанії

Ви задумали ремонт підлоги? Її вирівнювання має бути першочерговим завданням. Компанія Stroy House рада запропонувати Вам свій більш ніж десятирічний досвід проведення подібних робіт у квартирах та будинках Одеси. Наші ціни є прийнятними для найширшої категорії населення – саме тому у нас замовляють як вирівнювання підлоги, так і комплексний ремонт квартир та будинків, що включає цю процедуру.

Ми надамо Вам точну калькуляцію, яка включатиме:

  1. Перелік необхідних матеріалів та їх кількість;
  2. Терміни та обсяги необхідних демонтажних робіт старого покриття підлоги;
  3. Види робіт з вирівнювання підлоги із зазначенням точної кількості та строків;
  4. Точні терміни закінчення всіх робіт;
  5. Роботи з прибирання та вивезення всього сміття;
  6. Гарантію на виконані роботи.

Хочете переконатись у цьому самі? Просто зв'яжіться з нами зараз!

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист - вирівнювання підлог в Одесі.

Послуги та ціни Одиниці
Вимірювання
приміщення
Комерційні
приміщення
Житлові
Підготовка підлоги (вирівнювання поверхні) м2
-
-
Зачищення підлоги + ґрунтовка м2
85 грн
90 грн

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена