Монтаж підвісної стелі

Монтаж підвісної стелі Одеса

Особливості монтажу підвісних стель

Підвісні стелі складаються з підвісної системи та мінеральних стельових плит, які просто укладаються у змонтовані осередки системи. Сучасні рішення дозволяють модифікувати конструкцію системи і змінювати тип плит та світильників, що використовуються і, таким чином, отримувати те дизайнерське рішення стелі, яке зможе задовольнити найвишуканіший смак замовника.

Підвісні стелі мають ряд переваг перед іншими видами стельових систем:

  • Дозволяють отримати вільний простір для розміщення інженерних мереж;
  • Поліпшують акустичні властивості приміщення;
  • Висока швидкість монтажу;
  • Висока стійкість під час динамічних навантажень;
  • Можливість інтегрувати світлові системи у конструкцію стелі;
  • Екологічна чистота матеріалів.

Однак є у підвісних стель і свій недолік - більш висока вартість порівняно з гіпсокартонними системами (але нижча, ніж натяжні стелі).

Здійснювати установку підвісної стелі слід після прокладання всіх комунікацій, які передбачається розмістити над фальшстелею, тому що їх прокладання після монтажу системи хоч і можливе, але менш зручне.

Чому клієнти обирають саме нас?

Всі види будівельних робіт, які пропонує компанія Stroy House, вирізняються високим рівнем якості. Наші клієнти вже оцінили професіоналізм усіх фахівців компанії, і ми встигли заслужити багато хороших відгуків.

До нас звертаються клієнти, які вважають за краще працювати виключно з професіоналами, тому що наша компанія надає гарантії на всі виконані роботи.

Ми виконаємо монтаж підвісної стелі в Одесі швидко, якісно та надійно декоративно-естетичну цінність будь-якого приміщення квартири чи офісу. Наші дизайнери розроблять Вам проект, підкажуть кращі матеріали та колірні рішення для кожного випадку, додадуть кімнатам Вашого будинку чи квартири елегантність та вишуканість.

Ми не тільки виконаємо повний комплекс робіт із встановлення підвісної стелі, але й у разі потреби візьмемо на себе всі супутні будівельні роботи.

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист на монтаж підвісної стелі в Одесі

Послуги та ціни Одиниці
Вимірювання
приміщення
Комерційні
приміщення
Житлові
Шпаклівка м2,м/п
130 грн
140 грн
Монтаж гіпсокартону м2,м/п
145 грн
165 грн

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена