Ремонт паркету

Ремонт паркету Одеса
-10% на ремонтні роботи від Stroy House

Особливості реставрації паркетної дошки

Паркетна підлога – це стильна, красива та вишукана деталь інтер'єру Вашої квартири чи офісу. Але паркет вимагає догляду та постійної турботи. Що ж робити, якщо він втратив згодом свій вигляд та колишній блиск?

Потрібно замовити ремонт паркету! Безумовно, його ремонт обійдеться Вам набагато дешевше ніж замовлення нового. При цьому проведена робота силами досвідчених фахівців реставрація паркету, поверне йому колишній блиск і чарівність натурального дерева.

На даний момент існує багато видів ремонту паркету – прості та складні. До складних видів ремонту відносяться циклювання паркету, усунення тріщин, сколів, подряпин на поверхні лаку та інші роботи. Особливу складність становлять відновлювальні роботи з паркету, який має тріщини та інші сильні деформації поверхні – цей відновлювальний ремонт забирає найбільше часу та зусиль.

Реставрація паркету – швидко, якісно і красиво!

У Вас у квартирі чи офісі покладено старий паркет, якому Ви хочете повернути другу молодість? Замовте ці роботи у компанії Stroy House!

Наша компанія проводить весь набір робіт з реставрації паркету в Одесі:

  1. Здійснюємо первинний огляд та діагностику Вашого паркету. В результаті Ви отримаєте наш кошторис, де будуть вказані ті роботи, які необхідно провести, та їх вартість;
  2. Проводимо демонтаж сильно пошкоджених ділянок паркету;
  3. Змінюємо ті паркетини, відновлення яких вже неможливе;
  4. Закачуємо клей під поверхню паркету;
  5. Підклеюємо паркет по периметру;
  6. Здійснюємо циклювання паркету та шпаклювання;
  7. Проводимо шліфування паркету;
  8. Готова поверхня покривається лаком чи гелем.

Компанія Stroy House виконує роботи з ремонту паркету в Одесі вже понад 10 років. Ми маємо багатий теоретичний і практичний досвід для того, щоб запропонувати індивідуальне рішення для кожного з наших клієнтів незалежно від того, наскільки складне завдання стоїть перед нами. Більше того, у співпраці з нами у Вас є реальна можливість заощадити свої гроші, оскільки всі наші рішення мають демократичні та доступні ціни.

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист на монтаж паркетної дошки в Одесі.

Послуги та ціни Одиниці
Вимірювання
приміщення
Комерційні
приміщення
Житлові
Підготовка підлоги (вирівнювання поверхні) м2
-
-
Зачищення підлоги + ґрунтовка м2
85 грн
90 грн
Укладання паркетної дошки м2
290 грн
320 грн

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена