Фасадні роботи

Фасадні роботи Одеса

Фасадні роботи від Stroy House

Найчастіше фасадні роботи в Одесі здійснюються на висоті, тому є потреба у професійній техніці. До того ж, виконувати фасадні роботи слід довірити професіоналам ТОВ «Stroy Housе», які знають, як працювати за сучасними технологіями на великій висоті та застосовувати спеціальне обладнання. В арсеналі штатних будівельників фірми – великий практичний досвід роботи та відмінні знання всіх класичних та інноваційних методів роботи з фасадами.

В організації «Stroy Housе» можна замовити такі види фасадних робіт недорого:

  • монтаж вентиляційних фасадів;
  • ремонтні роботи;
  • облицювання фасадів будинків та кафе різними видами матеріалів;
  • чищення стін;
  • промисловий альпінізм;
  • утеплення та ремонт зовнішніх конструкцій.

Вартість фасадних робіт безпосередньо залежатиме від виду та обсягу необхідних заходів, і якості використовуваних будматеріалів.

Особливості виконання фасадних робіт і ціни в одесі на послуги

Однією з найбільш затребуваних послуг є утеплення фасаду пінопластом – це ефективний та актуальний метод зробити житло енергоефективним і таким чином заощадити на комунальних рахунках. Таке утеплення можна реалізувати на фасадах старих будівель, а також нових об'єктів житлового та нежитлового будівництва. Крім утеплення, можна провести ремонтні роботи фасаду, які дозволять повністю змінити стиль будівлі, додати естетики та затишку. Розцінки на фасадні роботи в Києві можна уточнити у менеджерів компанії.

При замовленні фасадних робіт ціни на які є прийнятними, найкраще довірити професіоналам «Stroy Housе» виконання послуг під ключ. Спочатку, будівельники оглянуть наявний фасад, проаналізують основу, виміряють вологопоглинання та рівні просідання та кривизни. Після отримання всіх відомостей та аналізу їх, фахівці зможуть правильно підібрати тип необхідних робіт та вид оптимально відповідних будматеріалів. Фасадні роботи можуть бути проведені як з використанням пінопласту та мінвати, так і з пінополістиролом. Також можна комбінувати ці матеріали з метою мінімізувати існуючі недоліки.

При виконанні робіт стіни попередньо очищаються і грунтуються спеціальними матеріалами – це необхідно, щоб зробити їх пожежобезпечними. Майже завжди, коли застосовується пінопласт, вживається цокольна планка, яка кріпиться для захисту фасадів від гризунів.

Прайс-лист на фасадні роботи можна легко знайти на сайті «Stroy Housе».

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист - фасадні роботи

Послуги та ціни
Штукатурка фасаду
160 грн/м2
Монтаж штукатурної сітки
100 грн/м2
Декоративне шпаклювання (короїд)
210 грн/м2
Декоративне оздоблення фасаду (шуба)
160 грн/м2
Утеплення фасаду (пінопласт + сітка + шпаклівка)
350 грн/м2
Фарбування фасаду
90 грн/м2
Оздоблення декоративним каменем
420 грн/м2

Дизайн проект та ремонт квартири під ключ ЖК «Гольфстрім»

Ми шукаємо підходи до кожного клієнта, щоб втілити у реальність усі ваші ідеї та мрії. Ремонт стане вашим улюбленим заняттям після співпраці із компанією Stroy House.

Відгуки клієнтів

Очень довольна, что обратилась в Stroy Housе – фасад моего дома заиграл совершенно по-новому, помогли подобрать цвета и фактуру, сделали все очень красиво и современно. Соседи смотрят с завистью!
Марьяна
Дивитись всі відгуки

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена