Дизайн офісу

Дизайн офісу Одеса
-10% на ремонтні роботи від Stroy House

Дизайн офісів в одесі від фахівців компанії Stroy Housе

Дизайн офісу – це візитна картка кожного бізнес-центру. Тому компанії намагаються красиво, стильно і відповідно до діяльності фірми оформити свій офіс. При цьому, обов'язково враховується ергономіка приміщення – на хвилі популярності привабливий open-space, практичний коридорний тип оформлення та незвичайні, креативні рішення.

При необхідності виконати дизайн інтер'єру офісу, недоцільно розробляти проект самостійно. Найбільш раціональним рішенням стане звернутися за оформленням дизайн-проекту офісу до спеціалізованої компанії Stroy Housе, яка займає лідируючі позиції на дизайнерському ринку в Одесі. Фахівці фірми запропонують різні варіанти ідей, виходячи з бізнес-напрямку компанії, включаючи можливість оформлення креативних, гнучких просторів. Клієнт може вибрати найкраще рішення для дизайну офісу в сучасному стилі або класичному.

Важливо! Всі проекти дизайнів офісів в Одесі надаються замовнику у 3D форматі, що дозволяє заздалегідь побачити, яким буде офісне приміщення після виконання робіт.

Як розробляється дизайн офісів в одесі фірмою Stroy Housе

При розробці дизайну комерційних інтер'єрів, дизайнерами Stroy Housе враховуються два важливі правила:

  • гнучкість офісного простору;
  • адаптивність робочих місць.

У зв'язку з цим, при оформленні простору офісів неодмінно реалізується зонування (з урахуванням мікроклімату та поведінкових ситуацій на робочих місцях), виділяючи місця для відпочинку, комунікацій та співробітництва. Сучасні технології та передові меблеві конструкції цілком дозволяють розробити дизайн як стаціонарних офісів, так і популярних коворкінг-просторів. Фахівцями Stroy Housе обов'язково будуть підкреслені гнучкість загального робочого простору та враховані потреби кожного окремого відділу. Таким чином, професійно продуманий і ретельно оформлений функціональний офісний простір зробить приміщення «одним великим організмом», що в результаті, неодмінно призведе до підвищення продуктивності роботи співробітників та більшої результативності компанії в цілому.

При замовленні у Stroy Housі дизайну офісу вартість робіт залежатиме від обсягу необхідних заходів, площі об'єкту та обраної стилістики оформлення. Щоб уточнити, якою буде ціна на конкретний дизайн офісного приміщення, зв'яжіться з менеджерами компанії, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист на проекти в Одесі

Послуги та ціни Пакет
«Мінімальний»
найпопулярніший
Пакет
«Стандарт»
Пакет
«Преміум»
Обміркове креслення з прив'язкою до комунікації
+
+
+
Варіанти планувальних рішень 1-2 варіанти
+
+
+
План перепланування
+
+
+
План підлог із розкладкою матеріалів
+
+
+
План стель
+
+
+
Схема освітлення із прив'язками
+
+
+
Схема розміщення освітлення
+
+
+
Розрізи по стелі
+
+
+
Схема теплої статі
+
+
+
Схема установки кондиціонерів
+
+
+
План сантехніки
+
+
+
Розгортка плитки
+
+
+
Розгортка вбиральні та шаф
+
+
+
Розгортки стін
+
+
+
Детальні розрізи на всі декоративні ділянки
+
+
+
3D Візуалізація
1 варіант
1-2 варіанти
1-2 варіанти
Авторський нагляд за покупкою меблів та матеріалів
-
10 відвідувань
Без обмежень
Авторський нагляд за ремонтно-будівельними роботами
-
10 відвідувань
Без обмежень
Відомість оздоблювальних матеріалів та меблів
-
+
+
Вартість пакету за м2
400
550
Індивідуально

Дизайн квартири та ремонт під ключ

Stroy House – це ремонтно-будівельна компанія, яка співпрацює з провідними дизайнерами. Відгуки наших клієнтів – головне підтвердження того, що ми рухаємось у потрібному напрямку.

sertificate 2

Дизайн проект та ремонт квартири під ключ ЖК «8 Перлина»

Stroy House – це ремонтно-будівельна компанія, яка співпрацює з провідними дизайнерами. Відгуки наших клієнтів – головне підтвердження того, що ми рухаємось у потрібному напрямку.

Відгуки клієнтів

Расширение компании потребовало открытия нового офиса в центре Одессы. Хотелось сделать новое помещение не только функциональным, но и стильно оформленным. Уже не раз обращались за помощью к дизайнерам Stroy Housе, поэтому решили не изменять традициям. Недавно наш шикарный офис был открыт. Спасибо за профессионализм
Ксения
Дивитись всі відгуки

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена