Бетонні роботи

Бетонні роботи Одеса

Бетонні роботи в Одесі

Фірма «Stroy House» приймає замовлення на професійне виконання різноманітних будівельних послуг, у тому числі бетонні роботи ціна на які вигідна і доступна. Будівельники компанії готові швидко і якісно провести будівництво будівель, організувати бетонне дорожнє покриття, виконати укладання фундаменту, а також провести ряд інших бетонних робіт в Одесі. Враховуючи, що бетон невибагливий в експлуатації, і при цьому надійний, довговічний і відрізняється чудовими властивостями міцності, всі готові об'єкти прослужать довго.

Як здійснюється бетонування?

Який би вид бетонних робіт не виконувався, весь процес бетонування реалізується поетапно:

    Підготовча стадія включає планування та підготовку спеціальної основи під бетон. Коли основа готова, фахівці готують бетонну суміш. Це дуже важливий етап, тому що від правильності змішування компонентів багато в чому залежить якість готової суміші та, відповідно, надійність конструкції.

  • Укладання бетонної маси проводиться шарами різної товщини (не більше 20 см). Кожен шар обов'язково добре вирівнюється та ущільнюється.
  • Останнім етапом вважається затвердіння бетону (відбувається 14-21 днів після заливки).
  • Гарантується якісне виконання бетонних робіт ціна на які є прийнятною. Усі заходи здійснюються з дотриманням усіх будівельних норм та правил. Співробітники Stroy Housе ретельно вивчають особливості робіт, і з урахуванням вимог замовника підбирають оптимально підходящі технології бетонування та будматеріали. Тому, довіряючи нам бетонні роботи в Одесі ціна на які демократична, клієнти завжди отримують виключно професійне обслуговування та якісно виконану роботу за доступну вартість.
  • Вартість бетонних робіт вручну варіюється і залежить від програми заходу та складності їх виконання. Розцінки на бетонні роботи можна уточнити у менеджерів Stroy Housе, заповнивши форму зворотнього зв'язку на сайті.
sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист на бетонні роботи

Послуги та ціни
Заливка бетону (фундамент)
1800 грн/м3
Виготовлення бетону вручну
1900 грн/м3

Дизайн проект та ремонт квартири під ключ ЖК «Гольфстрім»

Ми шукаємо підходи до кожного клієнта, щоб втілити у реальність усі ваші ідеї та мрії. Ремонт стане вашим улюбленим заняттям після співпраці із компанією Stroy House.

Відгуки клієнтів

Необходимо было бетонирование – закладывали фундамент большого коттеджа, возведение которого требовалось закончить с сжатые сроки. Обратились за помощью к профессионалам Stroy Housе , так как не единожды уже сотрудничали с этой компанией. Все бетонные работы были выполнены быстро и совсем недорого. Спасибо
Трофим
Дивитись всі відгуки

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена