Покрівельні роботи

Покрівельні роботи Одеса

Покрівельні роботи в Одесі

Покрівля – це верхня частина даху, і від її якості та якості її встановлення залежить захисна функція покриття – потраплятиме в середину волога чи ні. Складається ця частина зі скатів – спеціальних похилих площин та горизонтальних ребер, звисів та водостічної системи. Не дивно, що монтаж покрівлі краще довірити досвідченим фахівцям, які знають, як грамотно здійснити покрівельні роботи та надійно облаштувати дах.

Покрівельні роботи в Одесі, оптимально замовити в ТОВ «Stroy Housе», довірити таким чином роботу досвідченим будівельникам, які гарантовано правильно підберуть сучасні будматеріали, що забезпечують естетичний вигляд та довгостроковість даху. Фахівці компанії точно знають, які аспекти слід враховувати при виборі покрівлі, щоб забезпечити безпечність домашнього затишку на тривалий період. Наприклад, при виборі матеріалів напередодні покрівельних робіт Одеса, обов'язково враховується, в якій кліматичній зоні розташована будівля. Від температури і середньої кількості щорічних опадів багато в чому залежатиме, якому виду водоскиду віддати перевагу. Не менш важливо пам'ятати, що незалежно від виду покрівлі, вона має бути придатна до ремонту.

Особливості реалізації і вартість покрівельних робіт в Одесі

Якщо технологічний процес не порушений, і послуги на покрівельні роботи здійснені правильно, то дах прослужить надійно та довго. За стандартом на покрівельні роботи ціна в Одесі невисока. Спочатку фахівці «Stroy Housе» вибирають відповідний матеріал і готують основу. Популярними залишаються жорстка покрівля із шиферу або металочерепиці, або гнучка, еластична – з рулонних будматеріалів та мастичних, просочених бітумними полімерами.

Тверда покрівля може бути використана для будь-якого даху, а м'яка герметична ідеально підійде для складних, асиметричних конструкцій та інших непростих форм. Всі інноваційні матеріали мають відмінні експлуатаційні якості. До того ж, ціни на покрівельні матеріали досить низькі, а простота та швидкість монтажу (за умови виконання професіоналами) роблять такі технології дуже затребуваними. На сьогодні існує ще один вид покрівель – фальцева (аркуші металу оснащені спеціальними замками для надійного з'єднання).

За бажання зробити ідеальний дах і систему водовідводів на довгі роки, оформіть замовлення у фірмі «Stroy House», на покрівельні роботи та влаштування покрівлі вартість яких радує своєю демократичністю.

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист - покрівельні роботи

Послуги та ціни
Металочерепиця (з утепленням)
500 грн/м2
Металочерепиця (без утеплення)
250 грн/м2
Покрівля бітумна (з утепленням)
от 300 грн/м2
Покрівля керамочерепицею
450 грн/м2

Дизайн проект та ремонт квартири під ключ ЖК «Гольфстрім»

Ми шукаємо підходи до кожного клієнта, щоб втілити у реальність усі ваші ідеї та мрії. Ремонт стане вашим улюбленим заняттям після співпраці із компанією Stroy House.

Відгуки клієнтів

Нужны были мелкие работы по ремонту крыши на дом: в нескольких местах исхудала, проржавела, так что вечно был мокрый потолок после дождей.
Посоветовали знакомые, им делали дом в Совиньоне с нуля. Выполнили все отлично, в по центру поменяли кровельные листы полностью, часть старых отремонтировали, покрыли краской и специальными средствами, сделали отличный водоотвод! Остался доволен, спасибо. Будем работать и дальше
Дима
Дивитись всі відгуки

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена