Монтаж покрівлі

Монтаж покрівлі Одеса

Монтаж покрівлі "під ключ"

Спеціалізована компанія «Stroy Housе» тривалий період працює на ринку Одеси, і за цей час стала флагманом у сфері різноманітних будівельних та дизайнерських послуг. Однією з найбільш популярних на сьогодні, вважається монтаж покрівлі. При замовленні покрівельних робіт у фірмі гарантується застосування тільки якісних матеріалів та передових технологій з максимально можливим інженерним опрацюванням.

Якісний та оперативний монтаж покрівлі «під ключ» проводиться досвідченими будівельниками організації, які мають необхідні практичні навички та певні знання. Все це дозволяє підібрати грамотне, економічно обґрунтоване рішення для кожного будівельного об'єкту індивідуально. Компанія приймає заявки на монтаж покрівлі в Одесі, незалежно від складності, типу даху (плоска, скатна) та обсягу робіт.

Коли і навіщо потрібне встановлення покрівлі в Одесі??

Монтаж покрівлі, ціна на яку в Одесі досить демократична, є однією з бажаних будівельних робіт. Установка покрівлі необхідна у таких випадках:

  • під час зведення нового об'єкта нерухомості;
  • при реконструкційних заходах;
  • при частковому ремонті будинку, який вже знаходиться в експлуатації (при серйозному зносі старої покрівлі або її пошкодженні через сильний вплив природних опадів).

Встановлення покрівлі, ціна на яку в компанії «Stroy Housе» встановлена ​​доступна, може включати не тільки монтаж листів покрівлі, але й інші технічні операції з відновлення та ремонту, а також необхідного доопрацювання вже існуючого покриття. Виконуються ремонт даху, ремонт покрівель скатного та плоского типу, а також реставрація покрівель на будинках-пам'ятках архітектури. Ціни на монтаж покрівлі в компанії набагато нижчі, ніж у конкурентів. При цьому якість виконаних робіт – на найвищому професійному рівні.

Дізнатись ціни на монтаж покрівлі в прайсі легко та просто – достатньо відкрити розділ прайс лист на будівельні роботи, на нашому сайті. При додаткових питаннях достатньо зателефонувати нашим менеджерам – кваліфіковані фахівці дадуть відповідь на будь-яке питання щодо індивідуального розрахунку на необхідну кількість покрівельних матеріалів, вартість монтажу покрівлі та особливостях виконання робіт.

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист - монтаж покрівлі

Послуги та ціни
Металочерепиця (з утепленням)
500 грн/м2
Металочерепиця (без утеплення)
250 грн/м2
Покрівля бітумна (з утепленням)
от 300 грн/м2
Покрівля керамочерепицею
450 грн/м2

Дизайн проект та ремонт квартири під ключ ЖК «Гольфстрім»

Ми шукаємо підходи до кожного клієнта, щоб втілити у реальність усі ваші ідеї та мрії. Ремонт стане вашим улюбленим заняттям після співпраці із компанією Stroy House.

Відгуки клієнтів

Заказал монтаж кровли на новом кафе. Переживал, как будут выполнены работы, ведь крыша совсем нестандартной формы…
Специалисты Stroy Housе выполнены все безупречно и в оговоренный срок. Минусов в монтаже не обнаружили
Михаил
Дивитись всі відгуки

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена