Фарбування стін та стелі

Фарбування стін та стелі Одеса
-10% на ремонтні роботи від Stroy House

Фарбування стін у квартирі або будинку

Одним з модних видів обробки стін є їхнє фарбування. Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує таку широку різноманітність кольорів, видів та фактур фарби, що кожен зможе підібрати саме ту, яка максимально відповідатиме його баченню дизайну приміщення.

Як і будь-який сучасний тип оздоблювальних робіт, фарбування стін потребує спеціальних навичок. Компанія Stroy House силами своїх спеціалістів швидко та якісно виконує весь комплект професійного фарбування стін в Одесі. Вам не доведеться витрачати свій час і сили на вибір потрібного типу фарби, вимазуватись під час фарбування та переробляти свою невдалу роботу – все це ми зможемо зробити з першого разу, швидко та акуратно, з гарантією термінів та якості наших робіт.

Наші фахівці не тільки виконають роботи з фарбування, але і на початковому етапі допоможуть Вам підібрати потрібний вигляд, фактуру та кольорову гаму фарби.

Корисні поради з підбору фарби

У різноманітності сучасних видів фарби легко заплутатися, але фахівці компанії Stroy House допоможуть Вам розібратися у різноманітності фарб та вартості за квадратний метр.

Перш за все, необхідно помітити, що для внутрішнього оздоблення приміщень найкраще підходять водоемульсійні фарби, ціна фарбування стін і стелі якої доступна. До того ж вони можуть наноситись на всі види поверхонь (крім металу), не виділяють токсичних з'єднань в процесі експлуатації і мають широку кольорову гаму.

Водоемульсійні фарби бувають кількох типів. Вологостійкі фарби призначені для фарбування вологих кімнат, таких як ванна, туалет, кухня. Це, перш за все, акрилові фарби з латексом і без нього, силіконові та силікатні фарби. Стіни, пофарбовані такими фарбами, не бояться води, бруду, їх можна мити. Невологостійкими фарбами фарбують стіни спалень, передпокоїв, віталень.

Ще одним типом фарб є паропроникні та паронепроникні фарби. Паропроникні або «дихаючі» фарби необхідно вибирати для фарбування кімнат, в яких Ви проводите багато свого часу – спальні, дитячі та інші.

За своєю фактурою фарби бувають глянцеві та матові, звичайні та рельєфні. Вибір фарби, залежно від фактури поверхні, повинен спиратися на загальний дизайн Вашого приміщення. І в цьому Вам допоможуть майстри ремонтно-будівельної компанії Stroy House - займаємося фарбуванням стін в Одесі вже більше 10 років.

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист на фарбування стін та стелі в Одесі.

Послуги та ціни Одиниці
Вимірювання
приміщення
Комерційні
приміщення
Житлові
Фарбування м2,м/п
80 грн
90 грн
Фарбування кордонів різних кольорів м/п
55 грн
60 грн

Дизайн квартири та ремонт під ключ

Stroy House – це ремонтно-будівельна компанія, яка співпрацює з провідними дизайнерами. Відгуки наших клієнтів – головне підтвердження того, що ми рухаємось у потрібному напрямку.

sertificate 2

Дизайн проект та ремонт квартири під ключ ЖК «8 Перлина»

Stroy House – це ремонтно-будівельна компанія, яка співпрацює з провідними дизайнерами. Відгуки наших клієнтів – головне підтвердження того, що ми рухаємось у потрібному напрямку.

Відгуки клієнтів

Делали ремонт частного дома в Савиньоне, справились отлично.

очень довольны работой мастеров, все сделали быстро, качественно и в срок. После себя все оставили чистенько и аккуратно
Мария
Дивитись всі відгуки

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена