Дизайн квартир

Дизайн квартир Одеса
-10% на ремонтні роботи від Stroy House

Хочете професійний дизайн проект – зверніться в «Stroy House»

Професійні дизайнери компанії "Stroy House" приймають замовлення на розробку унікальних проектів інтер'єрів житлових приміщень. Завдяки великому досвіду та креативному підходу фахівці компанії знають, як створити неповторний дизайн, з урахуванням всіх побажань та ідей замовника.

Створення проектів інтер'єрів квартир – справа складна, і потребує певних знань та навичок. Адже створити певну, красиву та гармонійну картинку доведеться з безлічі окремих елементів та деталей. До того ж, основною метою створення інтер'єрів квартир є гарне, стильне оформлення приміщення та комфортна для господарів та гостей атмосфера. Звичайно, щоб житло було затишним для всієї родини, дизайнерських ідей мало – важливо, щоб стиль, у якому буде реалізовано проект дизайну квартири в Одесі, було обрано безпосередньо замовником. Тільки в цьому випадку унікальний проект інтер'єру квартир в Одесі підкреслить індивідуальність мешканців, і буде ідеальним для ритму життя конкретної сім'ї.

Сучасний дизайн квартир і вартість проекту інтер'єру квартири в Одесі

Щоб реалізувати проект інтер'єру квартир дешево, спочатку потрібно організувати місце. У більшості випадків саме перепланування значно покращує ергономіку квартири. Це не означає, що будуть потрібні глобальні роботи - іноді досить розширити дверні прорізи або знести кілька невеликих перегородок. Це дозволить розсунути горизонти стильових рішень та вибрати найкращий варіант для вашого житла.

Створення проекту інтер'єру квартир передбачає виконання креслень, на яких буде виконано схематично планування, зонування, розміщення меблів. Крім того, замовити проект інтер'єру треба, щоб правильно розмістити освітлювальні прилади, вимикачі та розетки. Коли всі креслення готові, вони передаються будівельникам, які втілюють їх у життя. Вартість дизайну квартир залежить від площі об'єкта, стилістичних рішень, використаних матеріалів та термінів. Тому кошторис розраховується спеціалістами «Stroy House» в індивідуальному порядку, після ознайомлення з вихідними матеріалами.

Замовити проект інтер'єру квартир ви можете у нас, в результаті чого отримаєте кілька варіантів планувальних рішень, 3D візуалізацію основного приміщення, пакет креслень та відомість оздоблювальних матеріалів. До того ж ми пропонуємо найкращі на дизайн проект квартири ціни в Одесі.

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист на проекти інтер'єрів в Одесі

Послуги та ціни Пакет
«Мінімальний»
найпопулярніший
Пакет
«Стандарт»
Пакет
«Преміум»
Обміркове креслення з прив'язкою до комунікації
+
+
+
Варіанти планувальних рішень 1-2 варіанти
+
+
+
План перепланування
+
+
+
План підлог із розкладкою матеріалів
+
+
+
План стель
+
+
+
Схема освітлення із прив'язками
+
+
+
Схема розміщення освітлення
+
+
+
Розрізи по стелі
+
+
+
Схема теплої статі
+
+
+
Схема установки кондиціонерів
+
+
+
План сантехніки
+
+
+
Розгортка плитки
+
+
+
Розгортка вбиральні та шаф
+
+
+
Розгортки стін
+
+
+
Детальні розрізи на всі декоративні ділянки
+
+
+
3D Візуалізація
1 варіант
1-2 варіанти
1-2 варіанти
Авторський нагляд за покупкою меблів та матеріалів
-
10 відвідувань
Без обмежень
Авторський нагляд за ремонтно-будівельними роботами
-
10 відвідувань
Без обмежень
Відомість оздоблювальних матеріалів та меблів
-
+
+
Вартість пакету за м2
400
550
Індивідуально

Дизайн квартири та ремонт під ключ

Stroy House – це ремонтно-будівельна компанія, яка співпрацює з провідними дизайнерами. Відгуки наших клієнтів – головне підтвердження того, що ми рухаємось у потрібному напрямку.

sertificate 2

Дизайн проект та ремонт квартири під ключ ЖК «8 Перлина»

Stroy House – це ремонтно-будівельна компанія, яка співпрацює з провідними дизайнерами. Відгуки наших клієнтів – головне підтвердження того, що ми рухаємось у потрібному напрямку.

Відгуки клієнтів

Заказали проект интерьера квартиры в центре, старый фонд: высокие потолки, массивные двери, деревянные окна и падуги… все в классическом стиле старых квартир Одессы. Хотелось полного пересмотра такого жилого пространства, чего то более современного но с нотками на старину.
Воплотили идеально, если я правильно запомнила называется стиль арт деко, просто супер! Все кто приходит в восторге!
Анастасия
Дивитись всі відгуки

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена