Укладання лінолеуму

Укладання лінолеуму Одеса
-10% на ремонтні роботи від Stroy House

Особливості укладання лінолеуму

Однією з найпопулярніших послуг, що замовляються у компанії Stroy House, є настил лінолеуму. Лінолеум – практичний та зручний матеріал для оздоблення підлоги приміщень, який має велику популярність на будівельному ринку Одеси.

Роботи по настилу лінолеуму можна умовно поділити на кілька етапів. На першому етапі в кімнаті демонтується плінтус і видаляється старе покриття для підлоги. Якщо надалі планується повторно використати плінтус – процедуру демонтажу необхідно виконувати акуратно.

На другому етапі необхідно розмітити та визначити центр кімнати – саме з нього починається укладання лінолеуму.

На третьому етапі по поверхні кімнати розподіляється рівномірним шаром клей і починається укладання плиток або листових секцій лінолеуму. Зайві краї лінолеуму біля стін підрізають будівельним ножем, а поверхня лінолеуму ретельно розгладжується роликом для видалення внутрішніх пухирців. Якщо Ви хочете надати більше блиску своїй підлозі – поверхню лінолеуму можна покрити спеціальним герметиком. На завершальному етапі вздовж стінок встановлюється плінтус.

Вам потрібна гарна підлога у Вашій квартирі чи офісі, покрита лінолеумом? Замовте його у нас! Компанія Stroy House виконує повний комплекс робіт із настилу лінолеуму в Одесі.

Який лінолеум вибрати?

Для правильного вибору лінолеуму потрібно пам'ятати кілька простих правил. Насамперед необхідно звертати увагу на склад наповнювача – найбільш екологічно чистими та безпечними є лінолеуми на основі натуральних та полівінілхлоридних наповнювачів. При цьому лінолеум на основі натуральних наповнювачів є дорожчим.

Лінолеуми на основі ПВХ-наповнювачів у свою чергу бувають гомогенного та гетерогенного типу. Гомогенні лінолеуми відрізняються великою зносостійкістю і використовуються в приміщеннях з великим потоком людей. При цьому гомогенні лінолеуми відрізняються низькою вартістю та простим малюнком.

Гетерогенні лінолеуми дорожчі і не такі зносостійкі, як гомогенні. Однак вони характеризуються більш різноманітною кольоровою гамою та малюнком.

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист на монтаж лінолеуму в Одесі.

Послуги та ціни Одиниці
Вимірювання
приміщення
Комерційні
приміщення
Житлові
Підготовка підлоги (вирівнювання поверхні) м2
-
-
Зачищення підлоги + ґрунтовка м2
85 грн
90 грн
Укладання лінолеуму (ковроліну) м2
-
-

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена