Монтаж систем кондиціювання

Монтаж систем кондиціювання Одеса

Stroy House - монтаж систем кондиціювання

Комфортна температура повітря в будинках, в яких ми проводимо більшу частину дня, будь це будинок, квартира, офіс або інші комерційні будівлі, є ключовим моментом для комфортного перебування в будівлі. Це правило діє і взимку, і влітку, адже за нормальної температури вище 27 і нижче 20 градусів працездатність людини падає. Щоб забезпечити необхідну температуру і мікроклімат, необхідно провести монтаж кондиціювання повітря, система кондиціювання повинна працювати правильно і без поломок, а для цього потрібно довірити монтаж фахівцям. Компанія Stroy House здійснює успішний монтаж систем кондиціювання ось уже більше 10 років.

Переваги монтажу кондиціонування від Stroy House:

  • Швидкість виконання;
  • Невисока вартість;
  • Якість монтажу кондиціювання;
  • Кваліфіковані співробітники/

Ми здійснюємо допомогу у виборі обладнання та при необхідності його закупівлю. Цей етап дуже важливий, тому що для різних приміщень потрібна різна кліматична техніка. Ми розробимо проект, у якому передбачимо потужність кондиціонера та його розташування, кондиціонер не повинен створювати високий рівень шуму чи протягів. Наші монтажники працюють за технічним завданням, що гарантує виконання робіт на найвищому рівні.

Види монтажу систем кондиціювання

  1. Установка настінного кондиціонера: такий тип кондиціонерів підходить для невеликих приміщень, житлових та комерційних. Найчастіше таку техніку встановлюють на площі до ста квадратних метрів і такий прилад має побутовий характер.
  2. Установка канального кондиціонера: їх встановлюють за навісними стелями, потужності таких кондиціонерів достатньо для забезпечення комфортної температури в котеджі або офісному приміщенні.
  3. Установка касетного кондиціонера також передбачає наявність підвісних або підшивних стель, ці системи добре розподіляють повітря по всьому приміщенню.
  4. Монтаж кондиціонера підлогово-стельового типу. Це універсальний тип кондиціонерів з великою продуктивністю та низьким рівнем шуму. Існує можливість його встановлення як на стіні, так і на стелі.

Монтаж систем кондиціонування наші фахівці виконують з використанням передових технологій та якісних витратних матеріалів, незалежно, це буде встановлення кондиціонера в приватному будинку або монтаж центральної системи кондиціювання.

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист на електромонтажні роботи

Послуги та ціни Одиниці
Вимірювання
приміщення
Комерційні
приміщення
Житлові
Закладення штроб шт
405 грн
450 грн
Обробка стін кварц ґрунтом шт
855 грн
950 грн
Штукатурка стін (сухими сумішами) м/п
50 грн
55 грн
Поклейка малярської сітки шт
110 грн
125 грн
Шпаклівка шт
175 грн
190 грн
Поклейка скло полотна + попередня шпаклівка шт
270 грн
300 грн
Поклейка малярського кута шт
55 грн
60 грн
Поклейка гіпсокартону на укоси м/п
25 грн
25 грн
Ґрунтовка (1 шар) конструкції шт
50 грн
60 грн
Фарбування шт
125 грн
135 грн
Фарбування кордонів різних кольорів м2
180 грн
200 грн
Поклейка шпалер м2
75 грн
80 грн
Поклейка багету (пінопласт) м/п
75 грн
80 грн

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена