Земельні роботи

Земельні роботи Одеса

Якісні земляні роботи в Одесі

Земляні роботи – це комплекс процесів, які нерозривно пов'язані з розробкою та копкою ґрунту, а також будівництвом на ньому різних будоб'єктів. Особливість у тому, що можуть виконуватися земляні роботи вручну або із застосуванням спеціальної техніки та обладнання. Залежно від методу виконання вартість копки землі під траншеї може суттєво змінюватись.

Фірма Stroy House тривалий термін працює на ринку Одеси і займає лідируючу позицію по виконанню всіх видів земляних робіт і послуг — починаючи від копки траншеї та копкою землі вручну, до розробки котлованів під великі будівлі. Розцінки на земляні роботи, представлені компанією Stroy House, дуже доступні і конкурентоспроможні. Кваліфіковані спеціалісти фірми якісно виконують ручні земляні роботи, а також із залученням спецтехніки.

На сайті компанії можна переглянути прайс лист на земляні роботи наступних видів:

  • розробка котлованів будь-якого розміру;
  • копання та копку траншей та колодязів;
  • копання ґрунту вручну;
  • копання траншей під водопровід;
  • планування ґрунту;
  • копку та копання котлованів;
  • різноманітні бурові заходи;
  • вивіз ґрунту;
  • копку землі.

У разі замовлення земляних робіт в Одесі, наприклад – ручної копки траншеї під водогін ціна буде розраховуватися за метр.

Коли і навіщо потрібні земляні роботи ціна на які доступна?

Успішне зведення будь-якого виду будівлі або споруд залежить від того, наскільки якісно підготовлений будмайданчик, а значить – проведені ручні земляні роботи в Одесі, такі як копання землі під траншеї та фундамент. Компанія Stroy House гарантує бездоганну зачистку ґрунту, незалежно від початкової складності ділянки. Також, будівельники фірми зможуть відмінно підготувати ґрунт під забудову, позбавиться рослинності та дерев, різного сміття на земельній ділянці, а також виконають розробку котловану або копку землі вручну під прокладання інженерних комунікаційних мереж.

Всі земляні роботи виробляються в чотири стадії – копання грунту, вивезення сміття, заходи щодо зворотного укладання та утрамбування землі. Фахівці Stroy House реалізують усі заходи у найкоротші терміни.

Щоб дізнатися про вартість куба земляних робіт, зателефонуйте менеджерам-консультантам за вказаним на сайті номером, для отримання необхідної інформації.

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист на земельні роботи

Послуги та ціни
Копка вручну (земля, пісок)
700 грн/м3
Копка екскаватором
7000 грн/зміна
Влаштування піщаної подушки
140 грн/м.п

Дизайн проект та ремонт квартири під ключ ЖК «Гольфстрім»

Ми шукаємо підходи до кожного клієнта, щоб втілити у реальність усі ваші ідеї та мрії. Ремонт стане вашим улюбленим заняттям після співпраці із компанією Stroy House.

Відгуки клієнтів

Рекомендую компанию – все работы выполняются быстро, недорого и профессионально!
Порадовал их автопарк спец техники и профессионализм работников, цена качество соответствуют на 100%
Владимир
Дивитись всі відгуки

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена