Монтаж вентиляційних систем

Монтаж вентиляційних систем Одеса

Встановлення вентиляційних систем

Вентиляція – це потрібний атрибут для нормального функціонування будь-якого приміщення. Не важливо, навіщо воно призначене – для комерційного використання, роботи чи постійного проживання.

Для нормальної роботи людського мозку організм повинен отримувати достатню кількість кисню. А якщо він не надходить у приміщення, в якому знаходиться людина, це негативно позначається на імунній системі, знижує розумові здібності та загалом завдає шкоди здоров'ю. Тому сьогодні встановлення вентиляції проводиться повсюдно.

Сучасні вентиляційні системи представляють собою набір високотехнологічних інструментів, що дозволяють:

  • Наповнювати приміщення свіжим повітрям;
  • Міняти швидкість повітряного потоку;
  • Фільтрувати повітря, що надходить у приміщення;
  • Регулювати температуру;
  • Змінювати рівень вологості.

Тому, після установки системи вентиляції, ви можете не просто заповнювати приміщення киснем, та й обігрівати його взимку, або охолоджувати влітку.

Ми пропонуємо вам швидко та якісно встановити подібну систему у вашому приміщенні. Наші співробітники розрахують вартість монтажу вентиляції та запропонують вам системи, які можна використовувати для вашої ситуації.

Супутні послуги

Проведення подібних робіт – це складний та багатогранний процес. Тому ми не тільки здійснюємо монтаж вентиляції, але й надаємо такі послуги:

  • Прибирання сміття після демонтажу стін або інших елементів;
  • Навантаження прибраного сміття та його вивіз;
  • Доставка необхідних матеріалів на місце проведення робіт.
  • Після того, як наші співробітники проведуть монтаж повітроводів та іншої необхідної техніки, всі наслідки будуть ліквідовані, і ви відразу зможете користуватися приміщенням у своїх цілях. А якщо це буде монтаж вентиляції у приватному будинку, то в ньому можна буде жити одразу після завершення робіт та прибирання будівельного сміття.

Монтаж систем відбувається у найкоротші терміни. У нашій компанії працюють досвідчені співробітники, за плечима яких велика кількість установок таких систем. Наші співробітники мають усі необхідні інструменти для проведення монтажних робіт. А за якість нашої роботи кажуть результати.

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист на електромонтажні роботи

Послуги та ціни Одиниці
Вимірювання
приміщення
Комерційні
приміщення
Житлові
Закладення штроб шт
405 грн
450 грн
Обробка стін кварц ґрунтом шт
855 грн
950 грн
Штукатурка стін (сухими сумішами) м/п
50 грн
55 грн
Поклейка малярської сітки шт
110 грн
125 грн
Шпаклівка шт
175 грн
190 грн
Поклейка скло полотна + попередня шпаклівка шт
270 грн
300 грн
Поклейка малярського кута шт
55 грн
60 грн
Поклейка гіпсокартону на укоси м/п
25 грн
25 грн
Ґрунтовка (1 шар) конструкції шт
50 грн
60 грн
Фарбування шт
125 грн
135 грн
Фарбування кордонів різних кольорів м2
180 грн
200 грн
Поклейка шпалер м2
75 грн
80 грн
Поклейка багету (пінопласт) м/п
75 грн
80 грн

Дизайн проект та ремонт квартири під ключ ЖК «Гольфстрім»

Ми шукаємо підходи до кожного клієнта, щоб втілити у реальність усі ваші ідеї та мрії. Ремонт стане вашим улюбленим заняттям після співпраці із компанією Stroy House.

Відгуки клієнтів

Въехали в съемное офисное здание, столкнулись с проблемой затхлого воздуха и просто ужасающего запаха по утрам в кабинетах. Долго ломали голову, подсказал один из коллег Stroy House — оперативно приехали посмотрели нашу систему, которая к слову оказалась в ужасающем состоянии по причине неправильного монтажа и сомнительных материалов (спасибо предыдущим владельцам!).
Провели демонтаж старой и монтаж новой систем, без какого либо вреда для производственного процесса, быстро, аккуратно и чисто
Вероника
Дивитись всі відгуки

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена