Монтаж теплої підлоги

Монтаж теплої підлоги Одеса
-10% на ремонтні роботи від Stroy House

Особливості монтажу теплої підлоги

Тепла підлога – це система опалення приміщення, яка забезпечує нагрівання знизу від підлоги. Опалювальним приладом у цій системі виступають теплоносії, що знаходиться всередині конструкції підлоги.

Тепла підлога призначена для підвищення ефективності традиційних систем опалення або їх повної заміни. Не можна сказати, що тепла підлога допоможе Вам заощадити кошти на опалення Вашої квартири - це рішення тільки збільшить комфорт проживання в ній.

На сьогоднішній день існує дві основні конструкції теплих підлог:

  • Водяна (гідравлічна) тепла підлога;
  • Електрична тепла підлога.

Для водяних систем теплої підлоги характерний капітальний характер робіт із його монтажу.

Електрична тепла підлога буває провідною та плівковою. Кабельний варіант монтується всередину стяжки, але це практично не впливає на її товщину. Плівковий варіант можна укладати безпосередньо поверх готової стяжки, тільки попередньо підклавши тонкий шар ізоляції зі спіненого поліетилену з фольгованою поверхнею.

Чому замовити монтаж теплої підлоги вам потрібно саме у нас?

Компанія Stroy House пропонує комплексний підхід при монтажі теплої підлоги в житлових та нежитлових приміщеннях - ми розробляємо проект, проводимо розрахунок необхідної кількості матеріалів, здійснюємо закупівлю всіх необхідних витратних матеріалів, здійснюємо пуск та налагодження системи теплої підлоги. Наш багаторічний досвід у сфері монтажу, уможливлює співпрацю з провідними компаніями з постачання сертифікованих та якісних матеріалів провідних виробників світу у сфері укладання теплої підлоги.

Співпраця з нашою компанією – це завжди просто та доступно. Ми опишемо процес монтажу теплої водяної підлоги доступною для Вас мовою. Комерційна пропозиція та технічне рішення поставленого перед нами завдання буде максимально простим для Вас, без заплутаних кошторисів та таблиць. Вартість матеріалів та робіт складається виходячи з квадратури опалювального приміщення, дотримуються всі норми і правила у процесі робіт при монтажі труби та підкладки.

sertificate 2
Наші проекти
Понад сотню реалізованих проектів від Stroy House в Одесі та Києві. Котеджі, приватні будинки, квартири – наші роботи скажуть Вам набагато більше, ніж ми.

Прайс лист на монтаж теплої підлоги в Одесі.

Послуги та ціни Одиниці
Вимірювання
приміщення
Комерційні
приміщення
Житлові
Тепла підлога (електро) м2
180 грн
200 грн
Шпаклювання теплої підлоги м2
80 грн
90 грн

Безкоштовний виклик майстра

+38 (098) 005-05-05 info@stroyhouse.od.ua
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 16
-------------------------------

Оставить заявку

Заявка відправлена